EDEGEM - Molenlei 47

Knap gerenovereerd appartement met 2 slaapkamers en garagebox - € 249.000

  • 2
  • 1
  • 1
  • 90 m2
Algemeen
Prijs
:
€ 249.000
Aantal slaapkamers
:
2
Aantal badkamers
:
1
Garage
:
1
Bewoonbare opp.
:
90 m²
Grondoppervlakte
:
90 m²
Bouwjaar
:
1964
Meer informatie aanvragen Bezoek aanvragen Deel dit pand Print
Omschrijving

EDEGEM | KNAP GERENOVEERD APPARTEMENT MET TWEE SLAAPKAMERS EN GARAGEBOX | EPC B |

Indeling als volgt: Inkomhal - ruime leefruimte - volledig geïnstalleerde keuken - terras vooraan - twee slaapkamers waarvan één  met toegang tot terras achteraan - badkamer met inloopdouche, lavabomeubel en handdoekdroger - aparte toilet - berging.

Extra troeven :

  • EPC B (energiezuinig)
  • Elektriciteit conform
  • Dak conform en geïsoleerde gevels
  • Aparte meters voor gas en elektriciteit
  • Gelegen op de eerste verdieping van goed onderhouden gebouw met lift
  • Terras aan voor- én achterzijde
  • Garagebox inbegrepen (voorzien van elektriciteit)
  • Gelegen op een uitstekende locatie in Edegem, vlakbij winkels, openbaar vervoer en andere voorzieningen, op een boogscheut van Centrum-Mortsel.

 

Gemeenschappelijke kosten bedragen 154,58 euro  per maand (Syndicus, blokbpolis, water, lift, minuterie, onderhoud, ...).

Ideaal als starterswoning, maar ook als investering. De woning is momenteel verhuurd, wat zorgt voor een onmiddelijk en aantrekkelijk rendement.

Momenteel wordt het verhuurd voor 860 euro  per maand (excl. kosten).

 

Financiële Info
Prijs
:
€ 249.000
Registratierechten
:
€ 4.980
Honorarium notaris incl. BTW
:
€ 2.956 *
Totale kosten
:
€ 7.936 *
Totale kostprijs
:
€ 256.936

* Kosten enkel ter referentie

Energie certificaat
EPC No.20260513-0003869612-RES-1
EPC
:
113 kWh/m².jaar

:
€ 0
- warm water
:
€ 0
- lift
:
€ 0
- syndic
:
€ 0
- gemeenschappelijk verbruik
:
€ 0
- blokpolis
:
€ 0
- diverse
:
€ 0
Lasten eigenaar
:
€ 155
Google kaart
De kaart vergroten
Uitzicht op straat
Wat zoekt u?